Kurumsal

Hakkımızda

İnsan Kaynakları

İletişim

Özel tekliflerimizden yararlanın.

Toplu alımlara özel indirimler için hemen bize ulaşın.

hakkimizda-tnt-guc-sistemleri-min

Hakkımızda

TNT Güç Sistemleri , TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş. ‘nin iştiraklerinden birisi olarak 2015 yılının başında kurulmuştur.

TNT Güç Sistemleri, günümüz teknolojilerinin kaynağı ve vazgeçilmez bir ögesi olan Güç ve Enerjinin en verimli şekilde kullanılması, depolanması ve kesintisiz olarak kullanımının sağlanmasına olanak veren ürünleri bölge dağıtıcılığını ve distribütörlüğünü üstlenmiştir. Kesintisiz Güç Kaynakları, UPS, Akü satış ve satış sonrası destek hizmetlerindeki deneyimi ve yetkinliğiyle müşterilerine yüksek kalitede ürün desteği ve servis hizmeti sağlıyor. Ayrıca İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde dağıtımını ve pazarlamasını yapmaktadır.

TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin 10 yıllık tecrübesiyle kurulan TNT Güç Sistemleri, yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte Güç ve Enerji Sistemleri sektöründe güçlü bir ivme yakalayıp, geniş bir müşteri portföyüne ulaşarak hizmet vermektedir.

TNT Güç Sistemleri’nin pazarlamasını ve dağıtımını yaptığı ürünlerkalite müdürlüklerince denetlenerek verilen ISO-9001 : 2008, CE, ROHS, TSE ve TSEK gibi kalite belgelerine sahiptir.

TNT Güç Sistemleri’nin kalite yönetiminde benimsemiş olduğu ilkeler, sürekli müşteri memnuniyeti ve kusursuzluğun ana temellerini oluşturmaktadır.

TNT Güç Sistemleri, enerjinin kesintisiz ve en verimli şekilde kullanılmasında Türkiye’nin en güvenilir iş ve çözüm ortaklarından birisi olmak, Türkiye’yi bu alanda ilerletmek, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yola çıkmıştır ve bu gayede ilerlemektedir.

TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak 10 yıl önce çıkmış olduğumuz bu uzun yolda, güç sistemleri olarak daha katetmemiz gereken çok yolumuzun olduğunun verdiği bilinçle hareket etmekte ve çalışmalarımıza kesintisiz olarak devam etmekteyiz.

Size özel sıra dışı tekliflerimizden yararlanmak ister misiniz?

Satış ve satış sonrası özel hizmet ve özel fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bize ulaşın.